MLCC CQ0201BRNPO8BN2R1
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CQ0201BRNPO8BN2R1
Product Core Specs: MLCC CQ0201BRNPO8BN2R1
CAP CER 2.1PF 25V C0G/NPO 0201±0.1pF