MLCC CQ0201ARNPO9BN2R7
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CQ0201ARNPO9BN2R7
Product Core Specs: MLCC CQ0201ARNPO9BN2R7
CAP CER 2.7PF 50V C0G/NP0 0201±0.05pF