MLCC CC0402DRNPO9BN5R6
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CC0402DRNPO9BN5R6
Product Core Specs: MLCC CC0402DRNPO9BN5R6
CAP CER 5.6PF 50V C0G/NPO 0402±0.5pF