MLCC CC0402CRNPO9BN1R1
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CC0402CRNPO9BN1R1
Product Core Specs: MLCC CC0402CRNPO9BN1R1
CAP CER 1.1PF 50V C0G/NPO 0402±0.25pF