MLCC CC0402BRNPO9BN4R7
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CC0402BRNPO9BN4R7
Product Core Specs: MLCC CC0402BRNPO9BN4R7
CAP CER 4.7PF 50V C0G/NPO 0402±0.1pF