MLCC CC0402BPNPO9BNR68
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CC0402BPNPO9BNR68
Product Core Specs: MLCC CC0402BPNPO9BNR68
CAP CER 0.68PF 50V C0G/NPO 0402±0.1pF