MLCC CC0402BPNPO9BNR47
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CC0402BPNPO9BNR47
Product Core Specs: MLCC CC0402BPNPO9BNR47
CAP CER 0.47PF 50V C0G/NPO 0402±0.1pF