MLCC CC0201DPNPO9BN6R8
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CC0201DPNPO9BN6R8
Product Core Specs: MLCC CC0201DPNPO9BN6R8
CAP CER 6.8PF 50V C0G/NPO 0201±0.5pF