MLCC CC0201CRNPO8BN7R0
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CC0201CRNPO8BN7R0
Product Core Specs: MLCC CC0201CRNPO8BN7R0
CAP CER 7PF 25V C0G/NPO 0201±0.25pF