MLCC CC0201CRNPO8BN2R5
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CC0201CRNPO8BN2R5
Product Core Specs: MLCC CC0201CRNPO8BN2R5
CAP CER 2.5PF 25V C0G/NPO 0201±0.25pF