MLCC CC0201CPNPO9BN3R9
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CC0201CPNPO9BN3R9
Product Core Specs: MLCC CC0201CPNPO9BN3R9
CAP CER 3.9PF 50V C0G/NP0 0201±0.25pF