MLCC CC0201CPNPO8BN3R3
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CC0201CPNPO8BN3R3
Product Core Specs: MLCC CC0201CPNPO8BN3R3
CAP CER 3.3PF 25V C0G/NPO 0201±0.25pF