MLCC CC0201CPNPO8BN1R0
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CC0201CPNPO8BN1R0
Product Core Specs: MLCC CC0201CPNPO8BN1R0
CAP CER 1PF 25V C0G/NPO 0201±0.25pF