MLCC CC0201BRNPO9BNR82
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CC0201BRNPO9BNR82
Product Core Specs: MLCC CC0201BRNPO9BNR82
CAP CER 0.82PF 50V C0G/NPO 0201±0.1pF