MLCC CC0201BRNPO9BN2R0
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CC0201BRNPO9BN2R0
Product Core Specs: MLCC CC0201BRNPO9BN2R0
CAP CER 2PF 50V C0G/NPO 0201±0.1pF