MLCC CC0100CRNPO7BN1R5
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CC0100CRNPO7BN1R5
Product Core Specs: MLCC CC0100CRNPO7BN1R5
CAP CER 1.5PF 16V C0G/NPO 01005±0.25pF