MLCC CC0100BRNPO8BN1R5
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CC0100BRNPO8BN1R5
Product Core Specs: MLCC CC0100BRNPO8BN1R5
CAP CER 1.5PF 25V C0G/NP0 01005±0.1pF