MLCC AC0603DRNPO9BN6R8
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC AC0603DRNPO9BN6R8
Product Core Specs: MLCC AC0603DRNPO9BN6R8
CAP CER 6.8PF 50V C0G/NP0 0603±0.5pF